مشخصات کــــاربـــر       
نام و نام خانوادگی :
نام کاربری :
رمز عبور جدید :
تایید رمز عبور :
ایمیل :
موبایل :
تلفن ثابت :
   گروه کاربــــری       
قوانین
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است
ثبت سفارش ترجمه
در سامانه تخصصی ایران ایبوک میتوانید سفارش ترجمه خود را ایجاد نموده ، پیشنهاد خود را اعلام نمایید . پس از استعلام قیمت بین بهترین مترجم ها ، می توانید مترجم خود را انتخاب نموده و در پایان قبل از تحویل گرفتن ترجمه، کیفیت ترجمه توسط ناظرین کنترل کیفیت تضمین خواهد گردید.
مشاوره و تهیه مقاله
در سامانه تخصصی ایران ایبوک میتوانید سفارش مقاله خود را ایجاد نموده ، پیشنهاد خود را اعلام نمایید . پس از استعلام قیمت بین بهترین مقاله نویسان ، می توانید مقاله نویس خود را انتخاب نمایید .
-نگارش مقاله و راهنمایی جهت ثبت در مجلات ایندکس و مجلات ISI
مشاوره و همکاری در پایان نامه
با عضویت در سامانه تخصصی ایران ایبوک میتوانید از راهنمایی و همکاری متخصصین در این حوزه استفاده نموده ، پروپوزال و پایان نامه خود را کامل نمایید. سامانه تخصصی ایران ایبوک با بهره گیری از کارشناسانی متخصص و نخبه متشکل از دانشجویان مقطع دکتری و فارغ التحصیلانی از برترین دانشگاه های کشور می کوشد تا همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما دانشجویان عزیز باشد.
مشاوره و همکاری در تز دکترا
با عضویت در سامانه تخصصی ایران ایبوک میتوانید از راهنمایی و همکاری متخصصین در این حوزه استفاده نموده و تز دکترا خود را کامل نمایید. سامانه تخصصی ایران ایبوک با بهره گیری از کارشناسانی متخصص و نخبه متشکل از دانشجویان مقطع دکتری و فارغ التحصیلانی از برترین دانشگاه های کشور می کوشد تا همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما دانشجویان عزیز باشد.